Dane firmy

P.U.H. Import-Export "TRUCK"


Składowa 2a, 43-100 Tychy

Tel: 32 217 72 11

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Sklep samochodowy tychy


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Regularna obsługa serwisowa samochodów pozwala utrzymać je w odpowiednim stanie technicznym. Ten gwarantuje optymalne osiągi oraz bezpieczeństwo tak ważne na drogach. Użytkownicy pojazdów tego świadomość sięgają po sprawdzone części, które można kupić między innymi w hurtowni Truck Tychy.

Dzięki sprzedaży online części są dostępne dla klientów przez całą dobę. W czasie pracy konsultantów można bez problemu sprawdzić, czy dany element będzie odpowiedni dla konkretnego pojazdu. Służą do tego katalogi z bazami praktycznie wszystkich wyprodukowanych pojazdów. W ofercie sklepu samochodowego z Tychów znaleźć można grupy towarowe z częściami mechanicznymi, blacharskimi, chemią samochodową, olejami i wieloma innymi produktami, które przydają się w codziennej eksploatacji samochodów osobowych i ciężarowych. 

Inne firmy w pobliżu:

GABARYTY.NET


ADRES:
Janasa 4, Katowice

Netpaka.eu


ADRES:
Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

fulloutdoorprintservice


ADRES:
Al. Piastowska 4, Cieszyn

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...