Dane firmy

EUROKLIM Bartosz Szymkowiak


Obodrzycka 78, 61-249 Poznań

Tel: 609 807 888

Oceń firmę (4 z 1 głosów)

Ogrody zimowe - Poznań


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Większość miłośników roślin rozważa zainwestowanie w stworzenie ogrodu zimowego. Co warto wiedzieć o tego typu konstrukcji?

Najważniejsze jest stworzenie odpowiedniego projektu, który będzie dostosowany nie tylko do struktury domu, możliwości finansowych czy indywidualnych preferencji właściciela, ale i do rodzaju hodowanych roślin. Z tego względu warto zasięgnąć opinii specjalisty, który przedstawi najlepsze rozwiązanie.

Ogrody zimowe w Poznaniu i okolicy projektuje oraz buduje firmy Euroklim. Przedsiębiorstwo cieszy się dobrą opinią i zaufaniem wśród klientów. Każdy może liczyć na indywidualne podejście, pomoc oraz fachowe doradztwo.

Na stronie internetowej można znaleźć wszystkie istotne informacje, opis poszczególnych usług oraz portfolio. Wybór tej renomowanej firmy to dobra decyzja. Z pewnością każdy klient będzie usatysfakcjonowany.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...