Dane firmy

PHU Firma Kora


Wadowicka 42a, 34--10 Przybradz

Tel: 729348279

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://www.firmakora.pl/ | Producenci altanek ogrodowych


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Każdy czasem potrzebuje, choć chwili odpoczynku. Czasem chciałoby się odpoczywać w samotności, lecz każdy lubi również, gdy wokół niego znajdują się rodzina i przyjaciele. Dlatego warto zadbać o przyjazne miejsce zarówno do takich spotkań towarzyskich, jak i również do samotnego odpoczynku, z dobrą książką i otaczającą przyrodą.


Takim miejscem nie musi być wcale ogromny dom w zaciszu, czy działka gdzieś nad jeziorem. Czasem wystarczy po prostu zwykła altanka na działce. Jeśli jest ona odpowiednio wyprodukowana, zgodnie z życzeniami klienta, może sprawdzić się nawet na dłuższy czas. W takim miejscu można zarówno po prostu usiąść i wypić kawę, jak i również zorganizować ognisko w większym gronie. Producenci altanek ogrodowych, a wśród nich między innymi Firma Kora, dbają o to, aby ich klienci byli obdarzeni najlepszej jakości produktami i usługami. Naprawdę czasem nie trzeba aż tak wiele, by móc zresetować swoje ciało i z początkiem kolejnego dnia, dalej cieszyć się życiem, towarzystwem i pracą.

Inne firmy w pobliżu:

Lajkonik Przeprowadzki


ADRES:
Paulińska 16, Kraków

Transfer Przeprowadzki


ADRES:
os. Jagiellonskie 22, Kraków

Stachurski Przeprowadzki


ADRES:
Łużycka 57, Kraków

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...