Dane firmy

magnumcolor.com


Bielarska 6a, 58-530 Kowary

Tel: 695 378 951

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

magnumcolor.com | Markizy jelenia góra


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Bardzo przydatnym wyposażeniem dodatkowym są markizy. Montując takie rozwiązanie na balkonie lub tarasie, można zapomnieć o brzydkiej pogodzie i bez ograniczeń korzystać ze świeżego powietrza. Kiedyś takie produkty były kojarzone głównie z letnimi ogródkami oraz sklepami, ale obecnie coraz więcej osób decyduje się na montaż ich w mieszkaniach oraz w domach jednorodzinnych. Markizy balkonowe produkowane w Jeleniej Górze przez Magnum Color przeznaczone są do ochrony okien i balkonów przed silnym nasłonecznieniem. Natomiast te tarasowe stosuje się na dużych przestrzeniach.

Przy wyborze odpowiedniej osłony należy zwrócić uwagę na tkaninę, z której wykonana jest markiza, ponieważ musi być szczelna i trwała. Dodatkowo powinna być łatwa w utrzymaniu czystości oraz odporna na płowienie i silne wiatry. Może być rozwijana za pomocą korby ręcznej lub taśmy, ale najlepszym rozwiązaniem jest zamontowanie elektrycznego silniczka. Można markizę wyposażyć również w czujnik pogodowy, dzięki czemu automatycznie złoży się, gdy pojawi się bardzo silny deszcz lub wichura.

Inne firmy w pobliżu:

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje


ADRES:
Horbaczewskiego 49, Wrocław

AB-rent


ADRES:
Sycowska 13, Wrocław

Salon Masażu Bogini Bastet


ADRES:
Kuźnicza 57/58 , Wrocław

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...