Dane firmy

Orzeł-Trans


Rolna 26, 62-070 Dąbrowa

Tel: 607-384-323

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

HDS Poznań - http://www.orzel-trans.pl/


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Samochody wyposażone w hydrauliczny dźwig samochodowy (HDS) znajdują szerokie zastosowanie w transporcie oraz budownictwie. Maszyny te łączą w sobie zalety żurawi o potężnym udźwigu z cechami takich praktycznych pojazdów, jak ciężarówki i wywrotki. Połączenie możliwości przemieszczania się z podnoszeniem, załadowywaniem i rozładowywaniem towarów sprawia, iż znacznie usprawniają pracę na placu budowy, miejscu rozbiórki budynku oraz w innych miejscach.

Podczas prac wykonywanych z użyciem żurawia HDS należy zachować szczególne środki ostrożności, dlatego sprzęt ten powinien być obsługiwany wyłącznie przez osoby mające w tym zakresie odpowiednie przeszkolenie oraz doświadczenie. Takich specjalistów można znaleźć m.in. w przedsiębiorstwie ORZEŁ-TRANS, które oferuje kompleksowe usługi HDS w Poznaniu i okolicznych miejscowościach.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...