Dane firmy

Zuma Travel Paweł Nowakowski


św. Tomasza z Akwinu 18, 05-123 Chotomów

Tel: 22 772-20-82

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Bus wynajem warszawa


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Wycieczki szkolne są uwielbiane przez dzieci - zarówno te młodsze, jak i w wieku nastoletnim. Dla rodziców najważniejsze jest ich bezpieczeństwo, dlatego szkoły podejmują współpracę z profesjonalnymi firmami transportowymi, które nie tylko posiadają w swojej flocie nowoczesne i wygodne autobusy, ale przede wszystkim zatrudniają doświadczonych i zaufanych kierowców. Na przewożeniu dzieci, nawet jeśli jazda nie trwa zbyt długo, nie można oszczędzać! Wystarczy przypomnieć sobie sytuację, gdy policja zatrzymała kierowcę autokaru szkolnego pod wpływem alkoholu lub skontrolowała autobus, który nie nadawał się do jazdy.

W firmie Zuma Travel z Warszawy dostępny jest bus na wynajem, wyposażony w 24 i 30 miejsc dla pasażerów, a także nowoczesne autokary z 49. i 55. miejscami do przewożenia osób w kraju oraz za granicą. Na stronie firmy można przeczytać, że najważniejsze jest bezpieczeństwo oraz komfort jazdy, dlatego każdy fotel posiada pasy bezpieczeństwa oraz odpowiednią przestrzeń na nogi.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...