Dane firmy

Stachurski Przeprowadzki


Łużycka 57, 30-658 Kraków

Tel: 509 178 623

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Firma przeprowadzkowa kraków cennik


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Zmiana miejsca zamieszkania to czas, kiedy można pozbyć się niepotrzebnych rzeczy. W takiej sytuacji warto wynająć fachowców, którzy oferują kompleksowe usługi związane z przewozem mienia. Można im zlecić również utylizację.

Przeprowadzki Stachurski to najlepsza firma przeprowadzkowa w Krakowie. Jej cennik jest zależny od wielu czynników takich jak czas wykonywania usługi, ilość materiałów zużytych do zabezpieczenia, odległość między adresem załadunku i rozładunku oraz wielkość mienia do transportu. Duża flota samochodowa daje możliwość przewozu nawet największych gabarytów. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku już od wielu lat i ma ogromne doświadczenie. Dzięki stawianiu na rozwój standard stale się zwiększa. Wielu zadowolonych klientów ceni sobie szybką i sprawną organizację pracy oraz terminową realizację zlecenia. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej. Jeśli masz pytania, to zadzwoń na infolinię lub wypełnij i wyślij formularz kontaktowy.

Inne firmy w pobliżu:

Lajkonik Przeprowadzki


ADRES:
Paulińska 16, Kraków

Transfer Przeprowadzki


ADRES:
os. Jagiellonskie 22, Kraków

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...