Dane firmy

ROYAL DANCE SCHOOL


- -, 50-000 Wrocław

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ROYAL DANCE SCHOOL - Nauka tańca dla dzieci Wrocław


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Miłość do tańca rodzi się już w dzieciństwie, dlatego też rodzice powinni ją pielęgnować od samego początku. Zapisując swoje dziecko do ROYAL DANCE SCHOOL możesz być pewien, że pociecha zyska umiejętności, które pozwolą jej się rozwijać w ramach pasji. 

Jeśli interesuje Cię nauka tańca dla dzieci we Wrocławiu, to na pewno dana szkoła sprosta Twoim wymaganiom. Doświadczeni trenerzy nie tylko uczą podstawowych kroków, ale i aktywują uczestników zajęć do wymyślania własnych choreografii, tym samym pogłębiając rozwój ruchowy, ale i pobudzając kreatywność! Warto także nadmienić, że daną placówkę nie raz odwiedzają goście, którzy mają pozytywny wpływ na wszystkie uczestniczące w lekcjach tańca dzieci. Nie zwlekaj - zapisz swoją pociechę do szkoły jeszcze dzisiaj i zobacz, jak profesjonalna kadra trenerska ją rozwija!

Inne firmy w pobliżu:

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje


ADRES:
Horbaczewskiego 49, Wrocław

AB-rent


ADRES:
Sycowska 13, Wrocław

Firma Wielobranżowa Ściskpol


ADRES:
Miłostowska 26, Kwilcz

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...