Dane firmy

New Dent Clinic


Glebowa 38, 61-312 Poznań

Tel: 61 875 98 24

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Licówki porcelanowe Poznań • New Dent Clinic


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Czasami może się zdarzyć, że zęby są zdrowe, ale z zewnątrz wyglądają nieestetycznie – są nieco krzywe lub przebarwione. Pacjentom, którzy mają taki problem, poleca się licówki porcelanowe. Poznańska NewDent Clinic oferuje nakładki przywracające naturalny wygląd uzębienia – tym sposobem zdobędziesz uśmiech, jakiego nie powstydziliby się aktorzy.

W ramach protetyki stomatologicznej poza licówkami stosuje się też korony. Uzupełnienie zęba nadszarpniętego przez próchnicę lub uszkodzonego mechanicznie trzeba zacząć od jego oszlifowania, aby potem nałożyć na niego koronę. Zapewnia to idealną imitację prawdziwego uzębienia, która jest przy tym mało podatna na przebarwienia i samoistne skruszenie. Szczególnie, jeśli wybierze się wariant pełnoceramiczny, który to materiał jest bardzo trwały i estetyczny.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...