Dane firmy

F.H.U Interbis Mirosław Walenciak


os. Jagiellońskie 42, 63-000 Środa Wielkopolska

Tel: 791 744 149

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Tablice szklane


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Wbrew pozorom, szkoła nie jest jedynym miejscem, gdzie mają swoje zastosowanie tablice naścienne. Tyle że wersje szkolne są zazwyczaj przystosowane do używania z kredą, natomiast ciekawym wyborem dla wszelkich biur, firm, restauracji czy hoteli będą wyroby szklane tego typu. Cechują się one bardzo nowoczesnych designem, a także wykonaniem z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Są to produkty polskiej marki o nazwie 2x3 i najlepiej nabyć je w sklepie online Tanietablice.pl pod linkiem: https://www.tanietablice.pl/179-tablice-szklane. Dostępne są tam różnokolorowe wersje kwadratowe (o wymiarach 45 × 45 cm — które świetnie wyglądają ułożone koło siebie w poczwórny kwadrat), a także opcje prostokątne, z których największa ma gabaryty aż 120 × 90 cm. Istotną kwestią w tych tablicach szklanych jest to, że mają one właściwości magnetyczne, dlatego zamiast standardowego pisania po nich, można też przyczepiać drukowane materiały magnesem.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...