Dane firmy

BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia


Jana Nowaka Jeziorańskiego 8, 03-984 Warszawa

Tel: 501374437

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Usuwanie blizn potrądzikowych


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Osoby doświadczające w młodości dokuczliwych zmian skórnych w postaci trądziku, często po jego zaleczeniu zmagają się z licznymi bliznami. Większość z nich trudno ukryć nawet makijażem czy odpowiednio dobraną fryzurą. Dla wielu tych ludzi blizny są kolejnym powodem niezadowolenia z wyglądu skóry czy nawet źródłem kompleksów.

Zarówno maści, jak i różne zabiegi w gabinetach kosmetycznych nie są w stanie ich zniwelować. Rozwiązaniem jest natomiast usuwanie blizn potrądzikowych z użyciem specjalistycznego lasera. Na taki zabieg można umówić się w Salonie Medycyny Estetycznej i Laseroterapii w Warszawie. W trakcie kilku sesji blizny zostają wyraźnie spłycone, a skóra staje się gładsza. Finalny efekt zawsze jest zależny od ilości zastosowanych zabiegów i wyjściowego stanu cery. Kwestia ta zostaje ustalona podczas jednej z pierwszych wizyt, co pozwala przygotować się na konkretne koszty leczenia.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...