Dane firmy

Crazy Cat Studio


Kwiatowa 11, 43--36 Wilkowice

Tel: 510 772 141

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Crazy Cat Studio • Animacje biznesowe


Zakres działalności przeglądanej firmy:

CRAZY CAT to specjalistyczna firma, która od lat tworzy filmy animowane oraz komputerowe animacje biznesowe. Jej propozycja to rysunkowe prezentacje, które w możliwe najbardziej kreatywny, a przy tym atrakcyjnie wizualny sposób przedstawiają dane zagadnienie. Ich wykorzystanie to niezawodny sposób na tworzenie niepowtarzalnych materiałów szkoleniowych, prezentacji wewnątrz przedsiębiorstwa czy stworzenie zapadającej w pamięć kampanii wizerunkowej. Propozycja wyróżnia się kompleksowym charakterem, brakiem konieczności korzystania z usług żywych aktorów oraz stosunkowo niewielką ceną.

Wspomniana marka jest ceniona również jako twórca pierwszorzędnych materiałów reklamowych. Wieloletnie doświadczenie oraz zgrany zespół grafików i animatorów to połączenie, które sprawia, że nawet najbardziej sztampowy temat może zostać pokazany w sposób, który z pewnością zapadnie w pamięć.

Inne firmy w pobliżu:

GABARYTY.NET


ADRES:
Janasa 4, Katowice

Netpaka.eu


ADRES:
Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

fulloutdoorprintservice


ADRES:
Al. Piastowska 4, Cieszyn

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...