Dane firmy

Apteka GEMINI


Grunwaldzka 67, 72-600 Świnoujście

Tel: 79 812-02-34

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Apteka Świnoujście


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Każda osoba korzystająca z usług farmaceutycznych ceni fachową obsługę, a także wsparcie w doborze właściwych leków czy preparatów. Wielu pacjentów liczy na nieco tańsze zamienniki przepisanych medykamentów. Pomocna może okazać się oferta zaprezentowana na stronie internetowej aptekigemini.pl.

 

Skoncentrowanie na potrzebach klienta pozwala też na udzielenie profesjonalnej porady. Przedstawiona apteka w Świnoujściu znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej 67 i jest czynna przez siedem dni w tygodniu. Do tego dochodzą również świąteczne dyżury, więc nie ma najmniejszych problemów z dostępnością do tego punktu stacjonarnego. Dla niektórych osób jest to też miejsce odbioru zamówień internetowych, przez co nie muszą oni ponosić kosztów związanych z dostawą kurierską. Są to wymierne oszczędności finansowe.

Inne firmy w pobliżu:

Maro Tur


ADRES:
Strażacka 1, Koszalin

Podis - Centrum Podologii


ADRES:
Mazowiecka 1, Szczecin

MASI dr Mariusz Domagalski


ADRES:
Wielka Odrzańska 30, Szczecin

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...