Dane firmy

Dawid Pikuła Cartrans


Tworzeń 170, 41-303 Dąbrowa Górnicza

Tel: 500051068

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Autolaweta bytom | Dawid Pikuła Cartrans


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Wypadek drogowy może się zdarzyć w każdej chwili, dlatego też kierowca powinien wiedzieć, co zrobić, aby szybko i bezproblemowo uzyskać pomoc.

Profesjonalna, bezpieczna autolaweta w Bytomiu znajduje się we flocie firmy Cartrans Dawid Pikuła. W ramach usługi klient może liczyć nie tylko na transport uszkodzonego pojazdu, ale i ma możliwość szybko i wygodnie wynająć samochód zastępczy z OC sprawcy. Poza tym fachowcy mogą również dopełnić wszelkie formalności związane ze skierowaniem samochodu do odpowiedniego, specjalistycznego warsztatu. Klient nie musi się niczym martwić.

Należy zaznaczyć, że firma dysponuje sprzętem mogącym przewozić nawet duże pojazdy, maszyny rolnicze, samochody dostawcze. Istnieje również możliwość transportu innych ładunków, takich jak drewno, sprzęt budowlany.

Warto zapoznać się z pełną ofertą. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony, nie tylko z samej usługi, ale i atrakcyjnych cen.

Inne firmy w pobliżu:

GABARYTY.NET


ADRES:
Janasa 4, Katowice

Netpaka.eu


ADRES:
Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

fulloutdoorprintservice


ADRES:
Al. Piastowska 4, Cieszyn

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...