Dane firmy

IMPORTANT CARGO TRAFFIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Bema 5, 05--07 Sulejówek

Tel: +48 535 080 333

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Transport do Włoch | https://importantcargotraffic.pl/


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Sprowadzanie towarów z zagranicy jest dla wielu firm ważną częścią funkcjonowania na rynku. Jednym z europejskich państw, z którego importuje się rozmaite dobra, są Włochy. 

Chcąc przywieźć stamtąd żywność, meble, czy też rośliny, można zdecydować się na podjęcie współpracy z firmą Important Cargo Traffic. Do jej regularnych zadań należy, wśród wielu innych, transport do Włoch, opisany na stronie https://importantcargotraffic.pl/.

W ofercie wspomniano, iż sprowadzenie wybranych towarów jest możliwe już za około dwadzieścia procent stawki. Jest to zatem naprawdę korzystna propozycja.

Aby rozpocząć realizację takiego zlecenia, trzeba umówić się z pracownikami firmy na rozmowę i ustalenie wszelkich koniecznych szczegółów. Należy przedstawić swoje oczekiwania i potrzeby. Na tej podstawie tworzony jest kosztorys.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...