Dane firmy

Kaskada Hotel&Restauracja


Międzyzdrojska 37, 60-453 Poznań

Tel: 691 500 928

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Hotel poznań i okolice • Hotel Kaskada


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Zgiełk wielkich miast z czasem każdemu może dawać się we znaki. Nie wszyscy jednak mają dostatecznie dużo czasu (oraz odpowiednie możliwości finansowe), by wyjechać nad polskie morze czy góry. Warto wtedy rozważyć odpoczynek bliżej miejsca swojego zamieszkania. Czy są jakieś hotele w Poznaniu i okolicach, które zapewniają swoim gościom dostateczną bliskość przyrody? Zdecydowanie, na stronie internetowej kaskada-hotel.pl można znaleźć bardzo intrygującą pod tym względem ofertę.

Obiekt jest zlokalizowany tuż nad jeziorem. Bliskość lasu i panująca cisza potęgują uczucie błogości. Świetnie będą czuły się tam rodziny z małymi dziećmi, jak również goście większych imprez. Organizacja efektownego przyjęcia weselnego nie będzie żadnym problemem. Wystarczy zasięgnąć drogą telefoniczną więcej informacji u wykwalifikowanych pracowników.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...