Dane firmy

Vita Libera Sp. z o.o. Klinika leczenia uzależnień


Zakamarek 39a, 02-998 Warszawa

Tel: 538455505

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Ośrodek leczenia uzależnień Warszawa • https://vitalibera.pl


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Problemy związane z różnymi kategoriami nałogów dotyczą osób niezależnie od: wykształcenia, wieku, płci czy wykonywanego zawodu. Niektóre z nich posiadają uwarunkowania genetyczne w tym kierunku, zaś na inne zadziałały po prostu bodźce świata zewnętrznego. W wyjściu z tych kłopotów może pomóc oferta terapeutyczna zaprezentowana na stronie internetowej vitalibera.pl.

 

Skorzystanie z przedstawionej propozycji dla niektórych może wiązać się z poczuciem wstydu lub upokorzenia. Tymczasem tak naprawdę jest nim właśnie alkoholizm czy narkomania. Dlatego ten ośrodek leczenia uzależnień w Warszawie reprezentuje najwyższe standardy komfortu i wyposażenia. W miłej i rodzinnej atmosferze można też podjąć: detoks, psychoterapię oraz inne aktywności. Jednym z zadań jest efektywne zapobieganie nawrotom nałogu.    

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...