Dane firmy

Uni-logistics Sp. z o.o.


Polska 19, 81-339 Gdynia

Tel: 58 667 99 99

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Spedycja morska


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Transport morski na terenie całego świata oferuje Uni-logistics. Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie przewozów pełnokontenerowych oraz drobnicowych. W ramach usług specjaliści zajmują się obsługą portową i celną, a także inspekcją ładunku oraz przygotowaniem niezbędnych dokumentów. Dlatego przedsiębiorcy zlecający takie zadania mogą zająć się rozwojem swojego biznesu i nie przejmować transportem związanym z dostarczeniem produktów do klienta.

Spedycja morska jest najczęściej wybieranym środkiem transportu, ponieważ charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem przewożonych produktów oraz bardzo niewielkimi kosztami związanymi z taką usługą. Każdy zleceniodawca może liczyć na pełne wsparcie biznesowe, profesjonalne doradztwo spedycyjne oraz bieżące monitorowanie dostawy. Spedycja kontenerowa obejmuje również usługi związane z magazynowaniem, składowaniem, pakowaniem, konfekcjonowaniem i dystrybucją. Eksport i import przesyłek odbywa się w systemie port-port i drzwi-drzwi.

Inne firmy w pobliżu:

DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji


ADRES:
Maurycego Beniowskiego 1, Gdańsk

OL-FOL


ADRES:
Nowowiejskiego 22B, PRUSZCZ GDAŃSKI

Drukarnia Amicus


ADRES:
Miła 19 , Skórcz

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...