Dane firmy

DuoDenti


Mateckiego 4A, 60-689 Poznań

Tel: 695 214 166

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Poznań wybielanie zębów


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Najprostszym zabiegiem pozwalającym na poprawę estetyki uśmiechu jest rozjaśnienie przebarwień odkładających się na szkliwie. Sposobów na to jest wiele, ale zdecydowanie najrozsądniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnych usług, bo tylko wtedy można mieć pewność skuteczności zabiegu oraz jego pełnego bezpieczeństwa. Oferowane przez DuoDenti w Poznaniu wybielanie zębów pozwala na rozjaśnienie szkliwa o wiele odcieni, jest to więc dobra opcja dla osób, które palą papierosy, piją duże ilości kawy czy też mają pociemniałe zęby na przykład od zażywania leków.

Oczywiście oferta ta nie jest dedykowana wyłącznie takim osobom - skorzystać z niej mogą wszyscy, którzy pragną, by ich uśmiech był bielszy. Istnieje niewiele przeciwwskazań do wykonania tego zabiegu; najważniejszym, o czym trzeba pamiętać, jest fakt, że wcześniej bezwzględnie trzeba wyleczyć ubytki oraz wymienić nieszczelne, stare uzupełnienia. Lekarz zresztą zawsze o tym informuje - nie podejmie się przeprowadzenia wybielenia jeśli zabiegi te nie zostaną wykonane, wiedząc, że może to znacznie zaszkodzić pacjentowi.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...