Dane firmy

EKSPERT - MONIKA JAROCKA


Włodzicka 17, 04-774 Warszawa

Tel: 697 011 011

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://i-avon.pl/ - Avon konsultantka


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Na bycie ambasadorką marki Avon decyduje się wiele kobiet niezależnie od wieku, doświadczenia czy wykształcenia, co nie powinno dziwić, ponieważ rozwiązanie to charakteryzuje się licznymi zaletami. Przede wszystkim daje możliwość pracowania w wybranych przez siebie godzinach, dlatego sprawdzi się wśród osób, które z różnych przyczyn nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na pracę na cały etat. Konsultantka Avon sprzedaje kosmetyki w zaciszu własnego domu lub w innym miejscu, w zależności od swoich potrzeb. Wszystkie osoby chcące dowiedzieć się więcej na ten temat, mogą wejść na stronę i-avon.pl.

Znajduje się na niej formularz kontaktowy, dzięki któremu istnieje możliwość dołączenia do grona ambasadorek. Wystarczy jedynie podać podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko czy adres mailowy, a następnie czekać na odpowiedź firmy. Konsultantki omawianej marki otrzymują dostęp do wielu kosmetyków, nawet tych, których jeszcze nie ma w sprzedaży. Mogą liczyć na atrakcyjne ceny oraz liczne rabaty. Zainteresowaniem cieszą się także szkolenia sprzedażowe pełne praktycznych informacji.

Inne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Neo Reklamy


ADRES:
Przemysłowa 44, Wola Rębkowska

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.


ADRES:
Grójecka 43/1A, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...