Dane firmy

KRYSZTAŁ Spółka Jawna Jadwiga Burzej, Krzysztof Burzej


Mickiewicza 3, 34-100 Wadowice

Tel: 511 374 951

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Poduszka ciążowa


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Ciąża to szczególny czas w życiu każdej kobiety, jednak nie zawsze przebiega ona bez dolegliwości bólowych kręgosłupa. Aby zminimalizować tego typu uczucie, wystarczy poduszka ciążowa, dostępna w sklepie internetowym na stronie dbamokregoslup.pl.

To świetne rozwiązanie dla przyszłych mam, które już po jednej nocy z poduszką odczują wyjątkową ulgę. Mówi się, że produkt ten najlepiej sprawdzi się w przypadku kobiet w trzecim trymestrze ciąży. Poduszka ma ergonomiczny kształt, a jej rozmiar pozwala na swobodne i komfortowe spanie na boku. Odciąża przede wszystkim lędźwiowy odcinek kręgosłupa, który podczas ciąży jest najbardziej narażony na dolegliwości bólowe. Ma kształt litery C i pozwala zająć prawidłową pozycję podczas snu. Kark, kręgosłup, biodra oraz nogi ciężarnej pozostają w jednej pozycji. 

Inne firmy w pobliżu:

Lajkonik Przeprowadzki


ADRES:
Paulińska 16, Kraków

Transfer Przeprowadzki


ADRES:
os. Jagiellonskie 22, Kraków

Stachurski Przeprowadzki


ADRES:
Łużycka 57, Kraków

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...