Dane firmy

Trans-Mich


Łozowa 38, 61-467 Poznań

Tel: 661 090 127

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Transport chorych | Trans-Mich


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Osoby w złej kondycji zdrowotnej (po wypadkach, niepełnosprawne, obłożnie chore, w zaawansowanym wieku) potrzebują szczególnych warunków transportu i nie zawsze są one możliwe prywatnym samochodem należącym do kogoś z rodziny. Tu pojawia się oferta poznańskiej firmy Trans-Mich, która organizuje transport chorych z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz przyjętych (europejskich) standardów przewozów medycznych.

Choć firma zlokalizowana jest na terenie Poznania, to przyjmie zlecenie przewozu osoby chorej do zupełnie innego miasta, a nawet kraju. Usługa realizowana jest za pomocą nowoczesnego ambulansu oraz przy stałym wsparciu doświadczonego ratownika medycznego. Każdy pojazd jest klimatyzowany oraz posiada miękkie, hydrauliczne zawieszenie. Na wyposażeniu znajdują się oczywiście systemy podtrzymujące życie.

Inne firmy w pobliżu:

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Laser Tag


ADRES:
Wojciechowskiego 7, Poznań

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


ADRES:
Przemysłowa 2, Międzychód

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

pzugdanskmaraton.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu pzugdanskmaraton.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie pzugdanskmaraton.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...